Koszt i sposoby dostawy

Koszt i sposoby dostawy na terenie Polski

Dostawa towarów w naszym sklepie internetowym jest darmowa dla zamówień o wartości przekraczającej 300 zł brutto. Po przekroczeniu danej wartości zamówienia towar zostanie wysłany za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub DPD.

UWAGA! Obejmuje to paczki tylko do 30 kg i opłacone z góry (darmowa wysyłka nie obejmuje paczek za pobraniem). Jeśli zamówienie przekracza wagę 30 kg, towar zostanie wysłany kurierem w dwóch paczkach, z czego koszty dostawy jednej z nich pokryje nasz sklep, a koszt dostawy drugiej nabywca.

Przesyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub DPD (wybór firmy kurierskiej zależy od rodzaju produktów w zamówieniu) - czas dostawy maksymalnie 24 godziny.

Odbiór osobisty – czas realizacji zamówienia do 12 godzin od złożenia zamówienia.

Czas realizacji zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 12 godzin i jest liczony od momentu złożenia zamówienia, bądź w wypadku wybrania opcji płatności przelewem, od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który jest podany poniżej. Wszystkie zamówienia realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

 

Przesyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS/DPD

Zamówiony towar doręczony jest za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub DPD.

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone (zaksięgowana wpłata) do godz. 12.00 realizowane są jeszcze tego samego dnia.

Zamówienie przesłane kurierem można opłacić gotówką przy odbiorze (sposób płatności "za pobraniem") lub przed jej wysłaniem - przelewem bankowym.

 

Koszty przesyłki kurierskiej

Koszt przesyłki zwykłej do 30 kg – 18,99 zł (brutto)

Koszt przesyłki pobraniowej do 30 kg – 28,99 zł (brutto)

Każda kolejna paczka do 30 kg kosztuje tyle samo.

 

Odbiór osobisty

W naszym sklepie istnieje możliwość odbioru osobistego zamawianego towaru. Zamawianie towarów odbywa się poprzez sklep internetowy. Żeby odebrać zamówione produkty w punkcie odbioru należy w koszyku wybrać jako sposób dostawy opcję "odbiór osobisty". Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na e-mail informujący, iż produkty są przygotowane do odbioru w punkcie odbioru. Po otrzymaniu takiej wiadomości można się udać po odbiór swojego zamówienia.

 

Godziny otwarcia i adres punktu odbioru towaru

Poniedziałek - piątek: 8:30 – 11.30; 12.30 – 15:30

Sobota - niedziela: NIECZYNNE

ADRES: Domstyl Sp. z o.o., ul. Błońska 68, 05-555, Tarczyn

 

Koszt i sposoby dostawy zagranicę

Dostawa towarów w naszym sklepie internetowym jest możliwa drogą kurierską również dla zamówień z adresem dostawy poza granicami Polski. W zależności od kraju przeznaczenia konieczne jest każdorazowe oszacowanie kosztów wysyłki. W przypadku zainteresowania tą formą wysyłki, uprzejmie proszę o wysłanie zamówienia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po przeliczeniu kosztów wysyłki nasi pracownicy skontaktują się podając całkowitą wartość zamówienia (produkty+przesyłka) oraz szczegóły dotyczące realizacji zamówienia.

Obejrzyj inspirujące realizacje

Sprawdź instrukcje montażu

Kontakt

DOMSTYL
ul.Błońska 68
05-555 Tarczyn

Tel: (22) 727-82-77

 biuro@domstyl.pl

Premium Joomla Templates