Promocje i nowości

Nowość – panele ścienne w kształcie cegieł i kamienia dekoracyjnego

Odpowiadając na aktualne trendy w dekoracji wnętrz przygotowaliśmy kolejną nowość, którą są ścienne panele dekoracyjne imitujące cegły oraz kamień dekoracyjny. Panele zostały zaprojektowane w taki sposób aby ich montaż i łączenie były szybkie, łatwe i minimalizowały nakłady pracy i materiału. Zaletą paneli ściennych jest ich niewielka waga, duża powierzchnia pojedynczego panelu i łatwość formowania w porównaniu do ich prawdziwych odpowiedników. Montaż paneli odbywa się poprzez nakładanie kleju SX100 na tylną część panelu i przyklejenie go do ściany. Po zamontowaniu panele nadają się do malowania farbami akrylowymi, co pozwala na ich indywidualne wykończenie.

Dostępne wzory to:

- cegła retro – stylizowana na nadgryzioną zębem czasu, zniszczoną z widocznymi ubytkami,

- cegła modern – stylizowana na nowoczesną, gładką o regularnym i powtarzającym się kształcie,

- kamień dekoracyjny – imitujący ścianę z piaskowca o nieregularnych i obłych krawędziach.

 

Nowość - listwy sufitowe Prestige Style

Szczególną nowość w naszej ofercie stanowią listwy sufitowe Prestige Style wykonane w nowoczesnej technologii "skin-tech". Ta autorska technologia pozwala na uzyskanie szczególnie gładkiego wykonania powierzchni wyrobu od strony dekoracyjnej. Jest to szczególnie istotne dla efektu dekoracyjnego wyrobów styropianowych z tego względu, iż po pokryciu kolorem mikrogranulki styropianowe nie są widoczne w takim stopniu, jak to ma miejsce przy wyrobach wykonywanych w tradycyjnej technologii. Porównanie cen dla listew prestige style do wyrobów porównywalnej jakości z gipsu lub poliuretanu jest kolejnym ich niezaprzeczalnym atutem. Samodzielny montaż jest bardzo prosty. Do klejenia najlepiej użyć specjalnego kleju montażowego SX100. Produkty nadają się do malowania farbami akrylowymi, co pozwala na ich indywidualne wykończenie.

 

 

Nowość - listwy z twardego polimeru

Nowość w ofercie stanowią listwy ścienne wykonane z twardego polimeru. Ze względu na swoje szczególne właściwości charakteryzujące się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne nadają się doskonale jako obramowania otworów drzwiowych. Nie chłoną wilgoci, co stanowi ich niezaprzeczalną przewagę do wyrobów podobnego przeznaczenia wykonanych z MDF. Listwy nadają się do samodzielnego montażu. Do klejenia najlepiej stosować specjalny klej hybrydowy V2. Produkty nadają się do malowania farbami akrylowymi, co pozwala na ich indywidualne wykończenie.

  

Obejrzyj inspirujące realizacje

Sprawdź instrukcje montażu

Kontakt

DOMSTYL
ul.Błońska 68
05-555 Tarczyn

Tel: (22) 727-82-77

 biuro@domstyl.pl

Premium Joomla Templates